50 سال تجربه

نخهای جراحی استریل ما از سال 1962 در سوئیس تولید شده است که آقای ویلی بائرفوس و دوستانش دکتر ژان میشل جونود وجراحFMH ، لوئیس شاسوت داروساز آن را تاسیس کردند. در اوایل دهه 1970 ، شرکت سرمایه گذاری مشترک Astra-Sutramed SA  تشکیل شد که در لوزان به همراه گروه دارویی سوئدی Astra AB به بازار عرضه شد.محصولات موجود در اسکاندیناوی با نام تجاری Astra  به بازار عرضه شد.این سرمایه گذاری موفق باعث شد تا این شرکت تصمیم بگیرد محصولات خود را در سراسر جهان تحت این برند به بازار عرضه کند تا اینکه Astra AB در اواسط دهه 1980 مجدداً خود را روی داروسازی متمرکز کرد و تصمیم گرفت دیگر درگیراقلام پزشکی نباشد.در نتیجه ، شرکت بازاریابی مستقر در لوزان به Assut SA تغییر نام داد و این برند به بخیه های Assut تغییر یافت.در سال 1996 ، پس از سازماندهی مجدد ، این شرکت Assut Medical Sarl شد
با داشتن دفتر مرکزی در Pully-Lausanne و امکانات تولید در همان مکان صنعتی باقی مانده است که 100% متعلق به خانواده بائرفوس است که به سوی نسل سوم میرود. افزایش فعالیت ها در بازاریابی ، تحقیق و توسعه و نوآوری محصول با تیم فنی جدید ، اطمینان از ارتقاء مداوم و مدرن خدمات را فراهم می آورد. از سال 1998 ، نخ های بخیه Assut و چاقوهای Assut به CE رسیده و امروزه توسط CE-0344 توسط Dekra Certification B.V ، هلند ، علامت گذاری و تایید شده اند. نخ های بخیه Assut مطابق فارماکوپه ایالات متحده و اروپا تولید می شوند.چه بخیه های طبیعی و مصنوعی قابل جذب باشد و چه بخیه های غیر قابل جذب ، بخیه های Assut مطابق با الزامات مدرن جراح هستند.
ما بزرگترین رقبای چند ملیتی را به چالش می کشیم و خودمان را به عنوان بدیل این گروه های بزرگ معرفی می کنیم. چاقوهای یکبار مصرف Assut برای برآورده کردن نیازهای جراحی چشمی در مجموعه ای کامل ساخته می شوند.

محصولات اسوت ساخته شده در سوئیس ودر بیش از 50 کشور جهان از طریق نمایندگان انحصاری یا توزیع کنندگان مستقل ملی عرضه میشود. سازمان های معروف بهداشت بین المللی از جمله مشتریان عادی ما هستند. شبکه توزیع کنندگان در سراسر جهان دائما با با ما در تماس هستند.در سال 2011نخهای بخیه اسوت و چاقوها در چین با کیفیت سوئیس راه اندازی و مورد استفاده قرار گرفت.اسوت با ده ها سال تجربه سوزن های جراحی آتراتاتیک خود را تولید می کند وعلاوه بر طیف گسترده ای از سوزن ها و بخیه های جراحی ، یک خط از چاقوهای میکروسکوپی در سال 1998 ایجاد کرده است .